Хореографічний флешмоб у міському сквері від Надії Бортюк

Хореографічний флешмоб у міському сквері від Надії Бортюк

В п’ятницю, 27 травня, в міському сквері пройшов черговий розважальний «Культурний десант». Цього разу дітей розважали хореограф міського будинку культури з своїми вихованцями Надія Бортюк.

Пані Надія була в роботі, то ж що відбувається в парку нам допомогли розібратися заступник директора міського будинку культури Лариса Ромасько та начальник відділу Козятинської культури Світлана Рибінська. 

– Відділ культури організував захід для дітей і батьків нашого міста, які проводять час в парку. Вони коли чують, що почався захід – завжди підходять і стають його частиною. — каже Лариса Ромасько. — Сьогодні — це хореографічний флешмоб і він співпав з завершенням у школах навчального року. Діти, які добре вміють танцювати, виконують елементи танцю, це під силу повторити дітям, що гуляють у парку. 

– Такі заходи в сквері у нас називаються «Культурний десант». Вони короткі, без анонсів, без реклами, для тих людей, які знаходяться поруч і приходять коли чують звук музики. – розповідає Світлана Рибінська. — Такі заходи різносторонні. Сьогодні «Хореографічний флешмоб» організувала керівник хореографічного колективу міського будинку культури Надія Бортюк.

Ще ми запитали  у начальника Козятинської культури чи є в хореографічному колективі діти сімей вимушених переселенців?    

— Звичайно є. Це діти зі східної та південної України, з міста Харків. Діти Київщини та Чернігівщини вже поїхали до рідних домівок, – сказала вона.

Тим часом діти виконували робили хореографічні вправи разом з тренером хореографічної групи і танцювальним колективом. Від якоїсь півгодини заходу діти отримали масу позитивних емоцій.

Тренер по завершенні  флешмобу подякувала учасникам за гарно виконану роботу. Подякувала діткам, які долучилися до розважального заходу.. Подякувала батькам за допомогу в проведенні заход..На завершення своєї коротенької промови вона сказала:«Приходьте, Надія Григорівна чекає на вас».  

Читайте також:

Прогулянка Козятинщиною: патріотична криниця, гілля на дорозі та засохла ялина біля дитячого майданчика

«Чи це нам сниться?» Пісня про перший день повномасштабної війни

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up