У Козятині вшанували пам’ять визволителів України

У Козятині вшанували пам’ять визволителів України

З нагоди 77-ї річниці визволення України від фашистських загарбників сьогодні, 28 жовтня, у Козятині відбулося урочисте покладання до пам’ятних місць, пов’язаних з іменами та подіями Другої світової війни, визволення Козятина та України: до пам’ятників героям-підпільникам Івану Сербіну та Григорію Кондрацькому, танкістам-визволителям міста, погруддю двічі Герою Радянського Союзу І. Бойку на території Козятинського залізничного училища та до могили невідомого солдату.

Під час традиційної церемонії покладання квітів учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять земляків, загиблих у роки Другої світової війни.

-  28 жовтня 1944 року в результаті Східно-Карпатської наступальної операції у Закарпатті було повністю визволено територію України. Довгі три роки Україна була окупована гітлерівцями, які завдали багато горя і втрат нашому народові. Та завдяки мужності й героїзму наших співвітчизників, країна вистояла в смертельній боротьбі, відродилася з руїн і попелу. Шановні ветерани Другої світової війни! За роки суворих випробувань у повній мірі виявилися ваша самовідданість, сила духу і героїзм, ваш високий патріотизм і безмежна любов до рідної землі. Ваші мужність і відвага, героїзм і нескореність духу залишаться прикладом для теперішніх поколінь, — йдеться на сайті козятинської міської ради

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up