На березі озера Цукерня горів «Живий вогонь». «Запалювали» там і наші землячки

На березі озера Цукерня горів «Живий вогонь».  «Запалювали» там і наші землячки

В суботу, 24 липня, на місцевому стадіоні між озерами в селі Якушинці відбулося відкриття ХІІ Міжнародного фестивалю «Живий вогонь». Відкрили його о 12 годині флешмобом, в якому взяли участь 40 колективів. Серед артистів, які брали участь у концертній програмі, були наші землячки – вокальний гурт «Калина»

Коли в Якушинці тільки з’їжджалися гості фестивалю, організатори свята проводили репетицію флешмобу під назвою «Живий вогонь єднає Україну, Живий вогонь єднає світ».

Після спільного виконання флешмобу в якому взяли участь більш як тисяча учасників, продовжили святкове дійство танцювальні та вокальні колективи, які представляли культуру свого краю. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up