Наша Діана Бондарець заспівала «Ой лелия, лелия» у авторському проєкті Євгена Петриченка

Наша Діана Бондарець заспівала  «Ой лелия, лелия»  у авторському проєкті Євгена Петриченка
  • Діана Бондарець - студентка I курсу вокального відділу напрямку "Народний спів" Вінницького фахового коледжу мистецтв імені Миколи Леонтовича. Навчається в класі викладача Васюк Юлії Андріївни.
  • Діана почала займатися народним вокалом лише 3 роки тому, але за цей час стала переможницею багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах, учасницею різних мистецьких проєктів.

— Взяти участь в марафоні захотіла саме через пісню - колядка "Ой лелия, лелия" дуже сподобалася красою своєї мелодії, величністю звучання аранжування, близькістю характеру твору - колядка немов була створена саме для мене! Захотілося, щоб більше виконавців звернули увагу саме на цю пісню, адже вона створює атмосферу свята, дива і різдвяної казки", — пише на своєму каналі композитор, менеджер культурно-мистецьких проєктів Євген Петриченко

Авторський проєкт Євгена Петриченка реалізується за підтримки Українського культурного фонду в партнерстві з Національним будинком органної та камерної музики України та UA: Радіо Культура Каверверсії проєкту ДИПТИХ "КОЛЯДА-ТРИБ'ЮТ" створені на основі колядок і щедрівок, які збирались по селах і селищах східної України та опубліковані в збірці «Музичний фольклор Донбасу: календарно-обрядові пісні Донецької та суміжних областей» (упорядниця Тюрикова О.В., видавництво «Юго-Восток», м. Донецьк, 2009. - 341 с.). Автентична версія "Ой, лелия, лелия" була записана Оленою Туриковою у 2001 році в селі Новотроїцьке Волноваського району Донецької області. Наспівувала Ульянченко Н.Г., 1929 р.н. (родом з Львівської обл, на Донеччині з 1952 р.).

Діана Бондарець лауреат V Всеукраїнського фестивалю Гната Танцюри

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

keyboard_arrow_up