Найкраща закохана пара Козятина: Інна і Дмитро РИМШІ

Найкраща закохана пара Козятина: Інна і Дмитро РИМШІ

Ось і закінчився конкурс на найкращу закохану пару. Фотографії всіх 60 (!) пар були опубліковані у нашому друкованому виданні “RIA-Козятин” та розміщені на сайті https://kazatin.com/. Саме там і проходило голосування.

 

Найкраще підтримали Інну і Дмитра Римшів. Їхню фотосвітлину переглянули 1425 рази і віддали 485 голосів. Завдяки цьому, Інна і Дмитро посіли почесне перше місце.

На другому місці Аліна і Женя, які набрали 252 голоси. Їхнє фото набрало 645 переглядів.

Третіми в конкурсі стали Інна та Олександр Гринченки. За них проголосувало 227 людей. Переглядів фотосвітлини — 611.

Вітаємо переможців!!! Кохання ВАМ та розуміння!!! Дякуємо всім учасникам за участь у конкурсі закоханих пар. Усіх бажаючих розповісти про свою історію кохання, запрошуємо у редакцію.

На початку наступного тижня відбудеться нагородження пар-переможців. Про їхню історію кохання читайте в наступних публікаціях.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up