Назар Мулик презентував “Кров Дракона” (ФОТО + ВІДЕО)

Назар Мулик презентував “Кров Дракона” (ФОТО + ВІДЕО)

Це його друга книга

В п’ятницю 20 квітня в приміщенні районної бібліотеки презентував свою нову книгу молодий письменник, житель Козятина Назар Мулик.  Це друга його книга, яка вийшла в світ. Першу він написав, коли ще був учнем школи №5. І ось новий успіх нашого земляка — книга під назвою “Кров Дракона”.

— Фентезі — це вигадана істота, це уособлення наших повсякденних проблем, — так повідомив сам автор про свою книгу.

В основі книги закладені три ключові посили: тема “батьки і діти”, “політика, як яма, в якій втопилися багато персонажів” та “не нормативна лексика в межах допустимого”, застосована письменником.

Презентація відбулась. Книга на полиці. А читач розставить всі крапки над “і”. Чи виконує книга три основні її функції?

1.Дати читачу знання.

2.Забезпечити читачу хороший настрій.

3. Аналіз людської думки як твір  мистецтва.

Назар Мулик — починаючий письменник. Він переможець багатьох літературних конкурсів. І трохи дивно було чути, хоч в деякій мірі й справедливо, що його книга знайшла критику під час презентації. Не всі родяться письменниками, та стають ними ті, хто навчається сам. Тільки критика не повинна бути за ради критики. Вона повинна бути в обмеженому колі і сприйматися автором, як дружня порада. Коли воно виглядає якось інакше, це не дружній крок, а скоріше як заздрість.

Ще в п’ятнадцятирічному віці школяр Мулик відчув, що в Україні майже немає дорослого Фентезі. Тож вирішив виправити становище відразу по завершенні навчання в школі. Ставши студентом Вінницького педагогічного університету, він продовжив свою трудову діяльність в якості письменника.

Навчаючись в Вінниці в педагогічному університеті ім М Коцюбинського, студенту Мулику не вистачало підтримки його дівчини Анни. І він перебирається, щоб бути ближче до неї в місто Київ — щоб разом з нею творити та фантазувати. Ставши студентом Київського унівеситету ім. Бориса Грінченка, наш земляк з допомогою коханої дівчини відчув приплив творчих сил. Так тандем учня і учениці школи номер 5 став тандемом письменника та видавця їхньої спільної книги.

 

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

10:24 "НЕБЕСНА СОТНЯ – АНГЕЛИ, ЯКІ ТРИМАЮТЬ УКРАЇНСЬКЕ НЕБО": ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ НА МАЙДАНІ ВШАНУВАЛИ АКЦІЄЮ 09:39 Сунуть снігопади та морози: синоптики попередили про раптове погіршення погоди 08:34 Куди жалітися на поліцейського чи прокурора? Зібрали всі адреси та телефони для скарг 18:34 «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат Від читача 08:34 Допоможіть,хто може! 15:25 У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного 15:22 Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших 14:39 Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану 13:50 Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? 13:07 За 7 днів — 6 малюків 12:47 15 пронизливих цитат Ліни Костенко, наповнених мудрістю та силою 11:32 «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up