Неперевершений смак власної страви: Юлія Чайка здобула перемогу у конкурсі «Бренд від шеф-кухаря»

Неперевершений смак власної страви: Юлія Чайка здобула перемогу у конкурсі «Бренд від шеф-кухаря»
  • В рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти в Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі 23 листопада пройшов конкурс серед здобувачів освіти з професії «Кухар» під назвою «Бренд від шеф-кухаря»

Про це йдеться на сторінці Козятинське МВПУЗТ (офіційна група)

Конкурс професійної майстерності серед учнів проводиться з метою підвищення якості професійної майстерності, посилення інтересу до поглибленого вивчення предметів професійно-теоретичної підготовки і оволодіння навичками трудових прийомів.

— Троє учасників конкурсу творчо та професійно підійшли до виконання конкурсних завдань, на високому рівні приготували страви та презентували їх членам журі. Маючи частково заповнені інструкційно-технологічні картки та набір продуктів, здобувачі освіти самостійно обрали на свій смак ті продукти, які необхідні були для приготування страви, яку створювали власно (набір продуктів був забезпечений і поданий на окремому столі). Також конкурсанти мали змогу творчо поєднати, можливо непоєднувальні смаки, які в цілому дали неперевершений смак власної страви, — йдеться в повідомленні

За основними критеріями оцінювання конкурсу, а саме дотримання технологічного процесу приготування страви, дотримання безпечних умов праці; оригінальність оформлення страви та за смакові якості; оригінальність складу рецептури; дотримання часу на виготовлення страви та презентація подачі визначили переможця конкурсу.

  • І місце посіла Чайка Юлія – здобувач освіти групи № 6, яку підготувала майстер виробничого навчання Головатюк Ольга Миколаївна.
  • ІІ місце – Кухарець Сніжана (група № 302) та ІІІ місце – Тучак Марія (група 225), майстер виробничого навчання Плисак Тетяна Михайлівна.

 

Коментарі

keyboard_arrow_up