Співали «Горить, палає техніка ворожа» разом з оркестром Нацгвардії

Співали «Горить, палає техніка ворожа» разом з оркестром Нацгвардії
  • До Козятина завітав Військовий оркестр військової частини 3008 Національної гвардії України.
  • Під час годинного концерту звучали як народні, так і сучасні пісні.
  • А легендарну «Червону руту» оркестр виконав із козятинчанкою Ольгою Безпалько

Середа, 29 березня. У Міському будинку культури знову велелюдно. За кілька хвилин розпочнеться концертна програма Військового оркестру військової частини 3008 Національної гвардії України. Перед входом до зали стоїть скринька для збору коштів на потреби військових. Гості, які завітали на виступ, вкидають гроші, заходять до зали та сідають на свої місця.

За п’ять хвилин по 15 стартує концерт. Першим на сцену виходить барабанщик, за ним під звуки хіта «Ой, у лузі червона калина» виходять усі учасники оркестру та диригент, старший лейтенант В’ячеслав Павлюк.

— Зовсім нещодавно, 26 березня Національна гвардія відзначала дев’ятиріччя з дня свого заснування, — каже солістка Вікторія Гнатюк. — Це професійне свято військовослужбовців, які стоять на захисті інтересів нашої держави. За цей час Національна гвардія продемонструвала себе з професійного боку, адже наші військовослужбовці боронять рубежі, не даючи просунутися ні на крок в глубинки нашої країни. Вони захищали Ірпінь, Гостомель, Маріуполь. Сьогодні незламно стоять в Бахмуті і віддать свої життя за нас з вами, за наше майбутнє. Тому Слава Україні!

— Героям слава! — вигукнув хором зал.

— Слава нації! — вигукнула Вікторія Гнатюк.

— Смерть ворогам! — прокричали у відповідь глядачі.

— А вам усім сьогодні гарних позитивних емоцій, — продовжує Вікторія Гнатюк. — Відволіктися хоча б на цю годину від важких, буденних думок, які сьогодні турбують кожного і відчути трішечки приємностей, адже ми вам подаруємо і гарну музику, і чудові пісні і ви з нами і заспіваєте, і будете насолоджуватися прекрасними гарними вітаннями, адже ми не лише піднімаємо бойовий дух, ми також лікуємо душі тим, хто приходить на наші концерти. Тож з радістю розпочинаємо.

Концертну програму відкрив «Марш нової армії», яку оркестр виконав разом із солістом Олегом Юрчишиним.

Вікторія Гнатюк заспівала патріотичні пісні, а солістка Руслана Корчун — «Лють» Христини Соловій.

У пам’ять за бійцями, які віддали своє життя за Україну, оголосили хвилину мовчання. Усі глядачі підвелися зі своїх місць, схиливши голови. По тому солістки оркестру Вікторія Гнатюк та Руслана Корчун виконали «Там, біля тополі калина росте», у пам’ять про наших Героїв, яких ми втратили на війні.

 Вікторія Гнатюк заспівала «Незламна», а Олег Юрчишин — пісню «Браття». Тоді на сцену покликали козятинчанку Ольгу Безпалько, яка протягом шести років була солісткою військового оркестру військової частини 3008 Національної гвардії України. Разом з Олегом Ольга заспівала український хіт, відомий у всьому світі — «Червону руту». Підспівували всі, навіть діти.

По тому оркестр разом із солістами виконали «Била мене мати», «Цей сон» і «Фортеця Бахмут».

А коли залунали перші ноти «Ой у лузі червона калина», глядачі встали, почали аплодувати в такт музиці та співати. Гості на задніх рядах увімкнули на телефонах ліхтарики, підняли їх вгору і махали в такт музиці.

Останньою оркестр виконав пісню «Гвардія».

По завершенню концертної програми міський голова вийшла на сцену, аби подякувати солістам та учасникам оркестру.

— Слава Богу і слава всім видам військ Національної гвардії, Збройних сил України за те, що ми маємо можливість тут збиратися, — сказала Тетяна Єрмолаєва. — Тому що дякуючи їм, дякуючи тим, хто там стоїть, ми не маємо тут пекла. Ми тут маємо спокій. Завдяки тим, хто віддав своє життя за нас, ми можемо ростити своїх дітей, мати відпочинок і працю. Дякуємо велике, що ви талановиті, що ви не ховаєте свій талант.

— Ми хочемо подякувати кожному з вас за ваші оплески, — звернулася наостанок до глядачів Вікторія Гнатюк. — Ми бачимо ваші сяючі обличчя і те, як ви переймалися кожною піснею. Разом з усіма учасниками нашого оркестру ми хочемо вам побажати щиро миру, перемоги, не втрачати надії, не втрачати оптимізм. Бо іноді кажуть: «Навіщо ви даєте концерти, навіщо ви їдете, коли горе у кожній хаті?» Якщо вдома чекає здорова нація, емоційно стабільна, тоді є кому піднімати настрій, лікувати душі тим, хто до нас повертається в наші домівки.

 

Читайте також:

Відірвалися на повну і зібрали 20 тисяч на ЗСУ: гурт «Draft» зіграв благодійний концерт у Козятині

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up