Українські артисти заспівали піснеспів до Великодня 12 мовами

Українські артисти заспівали піснеспів до Великодня 12 мовами

Вчора, 1 травня, відбулася прем'єра відео у якому знаменитості співають піснеспів, мелодію до якого написав Олександр Пономарьов. 

– З давніх-давен існував один уніфікований пасхальний піснеспів, що об’єднував усіх християн на Великодні свята — слова для всіх мов були однаковими і не змінювалися сотні років, а от музичний супровід кожна країна обирала на свій лад, – розповідає автор проекту, народний артист України Олександр Пономарьов. Саме він вирішив у ці непрості часи об’єднати світ та написав єдину мелодію для всіх.

До запису пісні запросив 12 вітчизняних та міжнародних знаменитостей. Сам Пономарьов заспівав українською, співачка Злата Огнєвіч – італійською, лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя – англійською, DZIDZIO – польською, Оля Цибульська – іспанською, Віктор Павлік – турецькою, Тоня Матвієнко – старослов’янською, Віталій Козловський – грецькою, психологиня Наталя Холоденко – грузинською, оперний співак Хе Му – китайською, настоятель монастиря у Грузії, схиархімандрит отець Серафим – арамейською, а Арсен Мірзоян – французькою. 

– Ми записали «Христос Воскрес!» дванадцятьма мовами, аби цей піснеспів могли послухати в усьому світі і католики, і православні, – говорить Олександр Пономарьов. 
Результат вийшов  вражаючим! 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up