Вінницький художник провів майстер-клас у Козятині

Вінницький художник провів майстер-клас у Козятині
  • У п’ятницю, 24 березня, для підопічних територіального центру провели безкоштовний майстер-клас, на якому відомий вінницький художник, фотограф та мотиватор Денис Дорош розповідав про усі тонкощі малювання пастеллю
  •  Долучилося майже три десятки людей.
  • Не лише жінки, а й чоловіки.

Учасники майстер-класу створили композицію «Лаванда в горщику».

— Тепер ці малюнки ще потрібно покрити лаком для волосся, — каже працівниця терцентру Лариса Казмірчук, демонструючи роботи учасників. — Тоді вони будуть краще зберігатися.

Майстер-клас тривав півтори години. Попри те, що усі малювали один і той самий сюжет, у кожного вийшли різні роботи. Хтось використав тепліші тони кольору, у когось, навпаки, холодніші. У когось повіяв вітерець, від чого лаванда трохи похилилася.

— Це перший раз у нас подібний захід, — розповідає Ольга Дацюк, директорка терцентру. — Люди, які долучилися до майстер-класу, малювали з нуля, вони не мають досвіду. Художник Денис Дорош працює тільки у Вінниці, але завдяки громадській організації HIAS Ukraine, з якою ми співпрацюємо, нам вдалося організувати цей захід. 

HIAS Ukraine надає психосоціальні послуги для відновлення психологічного ресурсу та розвитку сильних сторін. Громадська організація допомагає людям долати стрес і страждання, які спричинили складні життєві обставини. Тож майстер-клас із малювання влаштували для підопічних терцентру не лише для того, щоб вони спробували малювати пастеллю, а й для того, аби люди отримали психологічне розвантаження.

— Було багато учасників і вони всі впоралися, — додає Дацюк. — Додому вони всі йшли щасливі. І чоловіки, і жінки. Тому що спершу вони боялися, були не впевнені. Я їх підбадьорювала, казала — не хвилюйтеся, тому що художник працює з людьми, які не мають досвіду в живописі.

 

Читайте також:

Відірвалися на повну і зібрали 20 тисяч на ЗСУ: гурт «Draft» зіграв благодійний концерт у Козятині

У підсумку — понад 240 тисяч. Благодійний концерт від козятинчан вразив до сліз

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up