Заходи від козятинської влади для галочки

Заходи від козятинської влади для галочки

У п’ятницю 19 травня в Пушкінському сквері нашого міста проводилась перша цьогорічна “ретро-дискотека”. Проводили її спортивний коментатор Володимир Сімачов і радниця мера Надія Якимова.

 

 

Відкрили програму неодноразові лауреати всеукраїнських конкурсів колектив бального танцю “Візаві” Керує ансамблем відома в місті тренер Надія Бортюк. Представляючи її представниця від влади  помилилась з прізвіщем хореографа. Після виступу старшої групи колективу  “Візаві” помилку виправили. Та коли свою програму завершила молодша група колективу, прізвіще їхнього наставника знову сковеркали.

Розважальні заходи в місті — добра і корисна справа для всіх поколінь. Але це за умови продуманої програми. На “ретро-дискотеці” як тільки “Візаві” завершили показові виступи, майже всі присутні покинули клітку. Залишились тільки дев’ять городян, що утворили коло — декілька мамів, які гуляли з дітьми і чотири жінки, яких важко назвати шанувальниками ретро.

На питання, чому люди покидають дискотеку, відповідь була така: “А кого тут слухати? Дітей побачили і добре”.

Можливо й представниці-організаторші від влади потрібно було поінтересуватись, чому присутні на дискотеці масово покинули її.

Але всім зрозуміло, що такі “розважальні заходи” проводяться тільки для галочки. Щоб тільки прозвітувати і витрати списати на захід. Адже навіть не переймаються тим, щоб проінформувати населення про “розваги для людей”

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинець на «Lanos» збив пішохода Козятинець на «Lanos» збив пішохода
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Матері Матері Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up