Заходи від козятинської влади для галочки

Заходи від козятинської влади для галочки

У п’ятницю 19 травня в Пушкінському сквері нашого міста проводилась перша цьогорічна “ретро-дискотека”. Проводили її спортивний коментатор Володимир Сімачов і радниця мера Надія Якимова.

 

 

Відкрили програму неодноразові лауреати всеукраїнських конкурсів колектив бального танцю “Візаві” Керує ансамблем відома в місті тренер Надія Бортюк. Представляючи її представниця від влади  помилилась з прізвіщем хореографа. Після виступу старшої групи колективу  “Візаві” помилку виправили. Та коли свою програму завершила молодша група колективу, прізвіще їхнього наставника знову сковеркали.

Розважальні заходи в місті — добра і корисна справа для всіх поколінь. Але це за умови продуманої програми. На “ретро-дискотеці” як тільки “Візаві” завершили показові виступи, майже всі присутні покинули клітку. Залишились тільки дев’ять городян, що утворили коло — декілька мамів, які гуляли з дітьми і чотири жінки, яких важко назвати шанувальниками ретро.

На питання, чому люди покидають дискотеку, відповідь була така: “А кого тут слухати? Дітей побачили і добре”.

Можливо й представниці-організаторші від влади потрібно було поінтересуватись, чому присутні на дискотеці масово покинули її.

Але всім зрозуміло, що такі “розважальні заходи” проводяться тільки для галочки. Щоб тільки прозвітувати і витрати списати на захід. Адже навіть не переймаються тим, щоб проінформувати населення про “розваги для людей”

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up