Заквітчані та різнобарвні: підбірка фото з соцмереж, де козятинчани красуються в українських хустках

Заквітчані та різнобарвні: підбірка фото з соцмереж, де козятинчани красуються в українських хустках

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.

Цього дня по всій країні відбуваються флешмоби та майстеркласи, учасники яких діляться яскравими фото в соцмережах

Ми зробили підбірку фото з соцмереж, де козятинчани красуються в українських хустках

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (4)
 • Юрий Дячук

  Хто народив  і виховав тих ідіотів, які замітсто оцінки" супер", на яку заслуговують ці  українські небайдужі, живі душею жінки, ставлять: "сміх", жах" та "ганьба"? Ви ніколи не задумувались, що це ви, малороси недолугі, "Івани не помнящіє родства" - ганьба України!
 • Юрий Дячук

  Хто народив тих ідіотів, що замітсто оцінки" супер", на яку заслуговують ці  українські небайдужі, живі душею жінки, ставлять, малороси недолугі: "сміх", жах" та "ганьба"? Ви не дімали, щр це ви - ганьба України!
 • Artur Edu

  Вишиванки супер Але ці безформенні хустки це жах. Особливо на дітях. Виглядають як кукли мотанки. Що цікаво - на товстих жінках хусти більш менш виглядають. Мабуть тому, що на таких великих тілах можна розгледіти узори. Ці жінки, які стоять біля печі вже не жінки, це гори жиру, схаменіться та подбайте про себе. Не будьте як міс щелепа - Бондарець, дбайте про себе
 • Читач23

  Побільше українського в Україні

keyboard_arrow_up