200 балів з трьох предметів: серед кращих випускників області і наш Богдан Дем'янюк

200 балів з трьох предметів: серед кращих випускників області і наш Богдан Дем'янюк
  • Ми вже публікували про успіхи та результати козятинчан-випускників з цьогорічного національного мультипредметного тестування
  • А сьогодні, 6 жовтня юних вінничан, які відмінно склали тест ЗНО з усіх трьох предметів привітав Сергій Борзов — голова Вінницької ОДА

— Цьогоріч маємо аж 20 учнів закладів освіти Вінниччини, які мають найвищі результати. Вітаємо юних вінничан, які відмінно склали ЗНО з усіх трьох предметів! Пишаюся, що у нас є такі талановиті випускники й випускниці. На вас велика надія. Ви - нове покоління українців! — написав Сергій Борзов  — голова Вінницької ОДА

 20 учнів закладів освіти Вінниччини, які мають найвищі результати.

  • Павло ШЕВЧУК — Комунальний заклад «Вінницький гуманітарний ліцей #1 імені М. І. Пирогова»;
  • Марія ТОМЧУК — Комунальний заклад «Вінницький ліцей #12»;
  • Анна КРИЖАНІВСЬКА — Комунальний заклад «Вінницький ліцей #16»;
  • Олександр БАЮШ —Комунальний заклад «Вінницький фізико-математичний ліцей #17»;
  • Наталія КОЗАК — Комунальний заклад «Вінницький фізико-математичний ліцей #17»;
  • Валерія МЕДОВЩУК — Комунальний заклад «Вінницький фізико-математичний ліцей #17»;
  • Надія ГРИГОРУК —  Комунальний заклад «Вінницький ліцей #21»;
  • Олексій ШЕЙДЮК — Комунальний заклад «Вінницький ліцей #23»;
  • Єлизавета ФАЛІНСЬКА — Комунальний заклад «Вінницький ліцей #23»;
  • Юлія ОЛІЙНИК —  Комунальний заклад «Вінницький ліцей #23»;
  • Іван ТЕПЛОВ — Комунальний заклад «Вінницький технічний ліцей»;
  • Катерина КІНДЗЕРСЬКА — Приватний заклад «Навчально-вихований комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»;
  • Анастасія ЛУКАШЕНКО  — Комунальний заклад «Сербинівський навчально-виховний комплекс-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Севериніської сільської ради»;
  • Богдан ДЕМ‘ЯНЮК — Комунальний навчальний заклад «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів #1 ім. Т. Г. Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області»;
  • Дмитро ПАХОЛЮК —  Ліцей #1 м. Хмільника Вінницької області;
  • Максим ДУБОВИЙ — Ліцей #1 м. Хмільника Вінницької області;
  • Вікторія КУДРИК — Ліцей #7 м. Гайсин Гайсинської міської ради;
  • Анастасія РОЗЧИШИНА —  Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Городище Літинської селищної ради Вінницької області»;
  • Дарина ТРЕТЯК — Тульчинський ліцей #1 Тульчинський міської ради Вінницької області»;
  • Олександр ЗУБАР —  Тульчинський ліцей #2 Тульчинський міської ради Вінницької області».

Нагадаємо,  найбільше 200-бальників у ліцеї № 1, троє з них — однокласники

Читайте також:

Захоплюється шахами і мріє стати програмістом: про Володимира Воронюка, який набрав 200 балів на НМТ

Гордість: четверо випускників козятинської першої школи отримали по 200 балів з НМТ

Коментарі

keyboard_arrow_up