Чим займаються колишні директори наших шкіл?

Чим займаються колишні директори наших шкіл?
  • Цьогоріч чотири з шести шкіл міста змінили своїх очільників. Чимало козятинчан ця новина приголомшила, адже ці люди керували навчальними закладами протягом багатьох років.
  • Ми поцікавилися, що вони роблять зараз — залишилися викладати у школах, знайшли нову роботу чи пішли на заслужений відпочинок

Тиждень тому розпочався новий навчальний рік і школи гостинно відчинили двері для наших дітей. Та якщо у ліцеї і школі № 6, що у Залізничному, учнів зустрічали ті самі директори, що й торік, то у решти міських і двох сільських шкіл очільники змінилися після конкурсів, які провели у червні. Реакція суспільства на таку новину була різною — дехто сприйняв це спокійно, водночас було чимало козятинчан, яких зміни обурили.

Чому для шести навчальних закладів шукали нових директорів — ми вже писали. Причина у тому, що у попередніх очільників цьогоріч закінчилися контракти. І якщо раніше термін дії договору можна було просто продовжити автоматично, то тепер закон вимагає проведення конкурсу. Частина директорів подавала свої кандидатури, частина заздалегідь вирішила не брати участі у конкурсі, хоча усі вони мають безцінний досвід у керуванні навчальними закладами, адже очолювали школи не один рік.

Найдовше пропрацював на посаді директора Зіновій Москалевський. Більше тридцяти років свого життя він віддав школі-гімназії-дитячому садку імені Володимира Підгорбунського і очолював її з 1988 по 2021 рік. За ці тридцять три роки навчальний заклад пройшов трансформацію від школи-інтернату, яка давала не повну середню освіту, до школи-гімназії із дошкільним відділенням, яке відкрили одинадцять років тому.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up