Кращі варіанти рюкзаків для дівчат (Новини компанії)

Кращі варіанти рюкзаків для дівчат (Новини компанії)

Сучасний рюкзак використовують не лише туристи або спортсмени, але і школярі. В умовах міста такий виріб дуже зручний. Він дозволяє повністю звільнити руки під час походу до школи або прогулянки.

Крім того, така сумка дуже корисна для здоров’я: навантаження рівномірно розподіляється на м’язи спини та плечі. Тому сучасні рюкзаки для дівчат формують правильну осанку у школярки. Знайти атрибути для школярів та студентів завжди можна за допомогою сервісу OLX, тим паче, що в Козятині є багато цікавих оголошень, серед яких ви знайдете ті, що підійдуть саме вам. 

На що звернути увагу при виборі

Така сумка буде потрібною не лише ученицям молодших класів. Існує дуже багато моделей для:

В першу чергу при виборі варто звернути увагу на те, де буде використовуватися рюкзак. Якщо мова йде про використання для школи, то внутрішнього об’єму повинно вистачати для всіх книжок, зошитів, змінного взуття, спортивної форми та інших предметів.

Другий критерій вибору – дизайн. Для учениць молодших та середніх класів варто обрати моделі класично прямокутної форми. В цьому віці найважливіше сформувати правильну осанку, а рівномірне навантаження на обидва плеча дає саме така форма.

Для старших школярок завжди можна вибрати моделі елегантних форм. Дуже часто це рюкзаки невеликого об’єму, які не лише практичні, але і підкреслюють стиль дівчинки.

Матеріали та фурнітура

Найкращим вибором стане виріб з натуральних матеріалів. Перш за все це шкіра або схожі за структурою тканини. Важливо щоб поверхня не промокала.

Значну увагу потрібно приділити лямкам рюкзака. Вони повинні бути досить широкі та не врізатися в плечі навіть при максимальному завантаженні.

Що стосується фурнітури, то варто перевірити всі замки та застібки. У власниці такого рюкзака повинно вистачати сил, щоб дістати все необхідне.

Внутрішній простір повинен бути розділений на кілька відсіків, щоб одночасно можна було переносити змінне взуття та книжки в кожному з них. Також повинні бути жорсткі кишені, в яких зберігається телефон, пенал, окуляри без ризику їх пошкодити.

   

keyboard_arrow_up