Навчальний рік буде до липня

Навчальний рік буде до липня

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич визначила структуру навчального року. Почнеться він у всіх навчальних закладах 1 вересня, а закінчиться не пізніше 1 липня.

Тепер тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою за 30 календарних днів. Ті дні, коли діти припиняли навчання через карантин чи температурний режим, не враховуються. Школи мають встановити тривалість навчального тижня на весь навчальний рік у межах часу, передбаченого робочим навчальним планом. Якщо навчальний тиждень буде п’ятиденний, відпрацювання уроків по суботах не допускається, бо це перевищить допустиме навантаження на учнів.

Учні 4, 9 та 11 класів складатимуть державну підсумкову атестацію. Перелік предметів для державної підсумкової атестації, форму та терміни її проведення буде затверджено додатково.

У Міносвіти зазначають, що загальноосвітні навчальні заклади спільно з органами державної влади та органами місцевого самоврядування прийматимуть рішення щодо карантину, припинення чи продовження навчального процесу з поважних причин. Менша кількість проведених вчителем уроків через об’єктивні обставини, не може бути причиною вирахувань із його заробітної плати.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (5)
 • Лариса Савіцька

  Мабуть вона забула, які канікули були, тоді коли вчилась в школі.
 • Vector Smith

  А дитинство відміняеться???

  Vector Smith reply Vector Smith

  RIA-Козятин Я прокоментував,а не запитав....

  RIA-Козятин reply Vector Smith

  Питайте у Міністерства освіти і науки України.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up