Навчальний рік продовжили. Коли буде останній дзвоник?

Навчальний рік продовжили. Коли буде останній дзвоник?
Фото 2019 року
  • Зазвичай навчання для школярів закінчується 31 травня.
  • Та цьогоріч учням доведеться ходити до школи ще кілька днів у червні.
  • Чому так і чи будуть традиційні лінійки по завершенню навчального року?

Цього року для шкіл Козятинської громади навчальний рік продовжили до 4 червня.

— Ми на тиждень продовжили навчання, для того, щоб повністю виконати навчальні плани і навчальну програму, — пояснює Олена Касаткіна, начальник Управління освіти та спорту.

Проте для 11-класників деяких шкіл громади останній дзвоник запланували на четвер, 20 травня, напередодні початку основної сесії ЗНО, адже перше тестування відбудеться вже у п’ятницю, 21 травня. Це — школа № 1, № 2, № 5, ліцей-школа та школа-гімназія-дитячий садок імені Підгорбунського.

— Але це не означає, що у одинадцятикласників закінчиться навчання, — каже Олена Касаткіна. — Вони будуть приходити на консультації, будуть готуватися до ЗНО.

Для решти школярів останній дзвоник продзвенить 3–4 червня. Управління освіти та спорту рекомендувало школам провести останній дзвоник саме у ці дні. За виключенням школи-гімназії-дитячого садка імені Підгорбунського. Тут останній дзвоник відбудеться 28 травня.

— Оскільки карантин у нас продовжується, не заважаючи на те, що ми не у помаранчевій і не у червоній зоні, всі масові заходи заборонені. Якщо це будуть останні дзвоники, вони будуть проходити по класах. Масових лінійок і зібрань не планується, — додає начальник Управління освіти та спорту.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up