Рейтинг наших шкіл за результатами ЗНО-2020

Рейтинг наших шкіл за результатами ЗНО-2020
  • Оприлюднили рейтинг шкіл області за результатами проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
  • Яка серед міських шкіл найкраща, а яка має найгірші результати?
  • І чи втримався на першому місці лідер минулого року?

Портал osvita.ua склав рейтинг шкіл Вінницькох області за результатами ЗНО-2020. До нього увійшло 362 заклади. Цьогоріч лідером стала школа у селі Павлівка Калинівського району. Також до першої трійки увійшли два навчальні заклади з Хмільницького району.

Серед наших шкіл у обласному рейтингу найкращі результати має навчальний заклад не міста, а району. Це загальноосвітній навчально-виховний комплекс у Широкій греблі. Він на 46 місці серед усіх шкіл Вінниччини.

Обігнав міські ще один районний заклад освіти — Безіменська школа-дитячий садочок. Вона в обласному рейтингу на 52 місці.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up