Школи повернуться до дистанційного навчання?

Школи повернуться до дистанційного навчання?
  • Батькам учнів почали надходити повідомлення про те, що з понеділка знову впроваджується «дистанційка».
  • Ми зателефонували в Управління освіти та спорту і дізналися, чи справді школи відправлять на дистанційне навчання і чи будуть закривати садочки.

Ситуація з поширенням у місті COVID-19 не покращується. Щодня реєструється по кілька десятків випадків. Лише за п’ятницю, 27 листопада додалося понад чотири десятки нових хворих. Попри загострення, навчальні заклади міста продовжували працювати у звичному режимі, виконуючи постанови Кабінету міністрів, згідно з яких адаптивний карантин скасували, а у школах мало припинятися навчання лише за умови, якщо щонайменше половина учнів і вчителів хворіють на коронавірус чи мали контакт із інфікованими. Нагадаємо, до скасування адаптивного карантину Козятин перебував у червоній зоні, тому учні 5–11 класів шкіл міста не відвідували навчальні заклади, а вчилися дистанційно протягом тижня.

Між тим у Козятині заговорили про поновлення дистанційного навчання. Батькам учениці школи № 1 повідомили у вайбер-групі, що з понеділка знову буде дистанційне. Аналогічну новину озвучила своїм учням класний керівник 8-Б школи № 2.

Аби з’ясувати, чи дійсно школи повернуться до дистанційного навчання, ми зателефонували до Управління освіти та спорту Козятинської міської ради. Там нам повідомили, що справді планують впровадити «дистанційку».

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up