Топ шкіл Козятина за версією RIA

Топ шкіл Козятина за версією RIA
  • Підготували для вас рейтинг закладів загальної середньої освіти міста.
  • Яка школа лідирує, хто трохи не дотягнув до першого місця, а кому не вистачило балів, щоб потрапити у трійку лідерів?
  • Результати можуть вас здивувати

У Козятині наразі налічується п’ять закладів загальної середньої освіти. Це — ліцей, який цьогоріч став опорним, а також школи № 1, 2, 3 та 5. Ми склали рейтинг цих закладів за трьома критеріями — результати зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, співвідношення медалістів до загальної кількості випускників 11-их класів у 2020–2021 навчальному році, а також співвідношення вчителів вищої категорії до загальної кількості педагогічних працівників на кінець минулого навчального року.

Дані, які стосуються ЗНО, ми дізналися з сайту osvita.ua, який щороку формує рейтинг навчальних закладів усіх областей за результатами тестування. Відомості про медалістів, випускників та вчителів журналістам нашої газети надали в Управлінні освіти та спорту.

Почнемо із зовнішнього незалежного оцінювання. Цьогоріч пальму першості у цій сфері взяла школа № 5. В обласному рейтингу навчальний заклад посів 19 сходинку, натомість серед шкіл міста — першу. Тут середній бал ЗНО становить 143,3. Остання у цьому списку школа № 2, що в обласному рейтингу опинилася на 89 місці. Тут середній бал тестів — 130.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up