Три роки вчився, а замість диплому отримав папірець

Три роки вчився, а замість диплому отримав папірець

Учні найстарішого в області навчального закладу, Заболотненського вищого профтехучилища №31 підняли скандал. Після трьох років навчання замість дипломів отримали, за їхніми словами, фількіну грамоту. Про ситуацію розповів фермер з Козятинщини

Микола Крищук з Махнівки розповів про те, як їх обдурили у державному навчальному закладі.

— Три роки провчилися, а диплома не видали, — каже він. — Замість диплома державного зразка вручили свідоцтво. Гарно заламінували, аби папірець мав хоч якийсь вигляд… Але ж на ньому немає серійного номера. Є номер, написаний від руки. В якийсь зошит у клітинку вписали ці свідоцтва, от і вся реєстрація. У державній базі цей документ не значиться. Для чого було тоді стільки часу марнувати? Що вчився, що не вчився. Таким документом освіту не підтвердиш.

Після розмови з випускником училища, журналіст спілкувався з директором навчального закладу Віталієм Самборським. Свою думку з цього приводу висловив керівник обласного департаменту освіти Володимир Буняк. Училище у підпорядкуванні згаданого департаменту.  

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up