«Вже четвертий місяць мене водять то туди, то сюди»

«Вже четвертий місяць мене водять то туди, то сюди»
  • До редакції газети «RIA-Козятин» звернулася Тетяна Притиченко.
  • Жінка загубила своє свідоцтво про освіту за 9 класів.
  • Навчалася у школі № 1.
  • У серпні подала документи на те, щоб їй видали дублікат.

— І вже четвертий місяць мене водять то туди, то сюди, — бідкається козятинчанка. — І не дають мені. То кажуть, подзвони в відділ освіти. Подзвонила в відділ освіти, в відділі освіти кажуть: «Я поговорила з директором школи, подзвоніть у понеділок». Подзвонила у понеділок: «А в нас ще немає бланків, а в нас того нема, а в нас того нема». Я вже більше не можу дзвонити! Я вже вирішила подзвонити до вас, щоб ви мені допомогли як редакція.

Тетяна Притиченко каже, що дублікат свідоцтва їй необхідний терміново і не розуміє, чому документ до цього часу не зробили.

— Я не знаю, хто має цей дублікат виписати, — продовжує жінка. — Вони мені кажуть, що це у Вінниці. Я їм кажу, дайте мені номер телефона Вінниці, я з ними поговорю. Де ж це таке було, щоб четвертий місяць уже! А сказали, що дублікат буде через місяць-півтора.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up