Яка школа закріплена за вашим мікрорайоном? Перелік вулиць і номери навчальних закладів

Яка школа закріплена за вашим мікрорайоном? Перелік вулиць і номери навчальних закладів
  • Це важливо знати, бо якщо раніше можна було жити біля школи № 2, але ходити в першу, то зараз діє інше правило: до школи зараховують тих дітей, які мешкають у мікрорайоні, за яким закріплений навчальний заклад.
  • Розповідаємо, коли і які треба подавати документи, які мікрорайони та села обслуговує кожна школа Козятинської громади і за яких умов дитину можуть взяти у школу з іншого мікрорайону

На 5 сесії міської ради, яка відбулася у вівторок, 26 січня, депутати затвердили територію обслуговування закладів загальної середньої освіти. Простіше кажучи, за кожною школою закріпили певний мікрорайон чи село Козятинської громади. Почнемо зі шкіл на території Козятина. Їх є п’ять — три розташовані у центрі міста, по одній на «тій стороні» та ПРБ.

Школа № 1

директор: Раїса Юр-Кирилюк

телефон: 2–09–64

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up