Який рівень вакцинації серед вчителів у наших школах?

Який рівень вакцинації серед вчителів у наших школах?
  • В Уряді не виключають, що якщо кількість хворих на коронавірус зростатиме високими темпами, працювати дозволять лише тим школам, де щепилося щонайменше 80% працівників, а решта підуть на дистанційку.
  • Яка ситуація із вакцинацією у школах Козятинської громади - дізналися наші журналісти.

Коронавірус знову розганяється. За даними офіційного телеграм-каналу Міністерства охорони здоров’я “Коронавірус_інфо”, цього тижня на Вінниччині фіксували від 44 до 147 нових інфікованих за добу. Це свідчить про зростання темпів захворюваності, адже раніше цифри були нижчими.

У нас ситуація не краща, ніж загалом в області. За даними Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, станом на ранок середи, 15 вересня на теренах колишнього Козятинського району підтвердили 3097 випадків від початку пандемії. За цим показником ми перегнали Калинівку, Жмеринку і Хмільник і продовжуємо стабільно замикати трійку лідерів серед районів області, де зареєстрували найбільше хворих на COVID-19. Бо більше нас їх лише у Вінниці та Вінницькому районі.

За останні сім днів у нас додалося 29 нових випадків. Це вдвічі більше, ніж минулого тижня. Кількість нових хворих зростає. Цифри свідчать, що протягом останніх трьох тижнів спостерігається пришвидшення темпів розповсюдження коронавірусу. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up