За звання «Учитель року -2022» боротиметься два педагоги з козятинської школи №2. Список вчителів по району

За звання «Учитель року -2022» боротиметься два педагоги з козятинської школи №2. Список вчителів по району
 • Наступного року в Україні відбудеться традиційний Всеукраїнський конкурс “Учитель року – 2022”. Цей конкурс проводять з 1996 року. 31 жовтня в МОН завершили прийом заявок від педагогів, які виявили бажання взяти участь у конкурсі.
 • Список учасників оприлюднили на сайті Міністерства освіти і науки України. Серед конкурсантів є також і педагоги з нашого краю

Найкращих педагогів країни обиратимуть за чотирма номінаціями: «Основи правознавства», «Музичне мистецтво», «Інформатика» та «Біологія»

Отже, у номінації “Біологія” зареєструвалися такі вчителі  з Хмільниччини:

 • Іщук Надія Михайлівна –  ліцей №2 Калинівської міської ради Вінницької області.
 • Кухар Світлана Василівна – комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 міста Хмільника” Хмільницької міської ради Вінницької області.
 • Любчик Оксана Володимирівна – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Павлівка Калинівський район Вінницька область.
 • Пасічнюк Любов Миколаївна – комунальний заклад “Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Вишенька” Уланівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області.
 • Степанюк Галина Іванівна – комунальний заклад “Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Лозна” Уланівської сільської ради Хмільницького району.
 • Царук Ольга Олександрівна – комунальний навчальний заклад “Загальноосвітня школа I-III ст. №2 Козятинської міської ради Вінницької області”.

Учасники конкурсу “Учитель року-2022” в номінації “Інформатика”:

 • Федорук Олена Василівна – комунальний навчальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 Козятинської міської ради Вінницької області”.
 • Чухно Ірина Олексіївна – комунальний заклад “Калинівська зальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-гімназія” Вінницька область.
 • Шеремета Наталія Сергіївна – комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 м. Хмільника Вінницької області”.

За звання кращих в номінації “Мистецтво” боротимуться:

 • Вальчук Олена Олександрівна – комунальний заклад “Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – гімназія”.
 • Деренюк Микола Євгенович – комунальний заклад “Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Сальниця”.

Учасники всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2022” в номінації “Основи правознавства”:

 • Ткач Дмитро Анатолійович – “Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Зозулинці” Уланівської сільської ради Хмільницького району.
 • Ткачук Олена Іванівна – “Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Уланів”.
Коментарі

20:56 Міністр оборони України Резніков Олексій розповів про нові спроможності завдяки «народному супутнику» 18:35 Міжнародна серпнева педагогічна конференція: в училищі відбулося засідання по питанням профосвіти photo_camera 16:16 Готують роутери та модеми: про безкоштовне встановлення Wi-Fi в укриттях навчальних закладів 15:01 У Козятині, як загалом і в області, діють зміни у системі оповіщення Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 14:11 Користувачам порталу «Дія» став доступний новий документ — довідка про доходи 13:00 Захоплюється шахами і мріє стати програмістом: про Володимира Воронюка, який набрав 200 балів на НМТ 11:03 У Білопільському музею хліба провели свято «Народу вічний оберіг» онлайн play_circle_filled 10:29 Громада Козятина попрощалася з Героєм Сергієм Бондаревським photo_camera 09:06 Преображення Господнє та Яблучний Спас: традиції, прикмети та заборони у цей день 08:32 Готуються до 1 вересня: у школах Козятинської громади перевіряли, у якому стані знаходяться укриття play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up