12 червня Іван Смолич святкує 80-річчя

12 червня Іван Смолич святкує 80-річчя

Шанованій людині

 

Народився Іван Миколайович Смолич в селі Дубовик Радомишльського району Житомирської області. Після закінчення київського медичного інституту імені Богомольця був направлений працювати в Деражнянський район Хмельницької області.

У 1972 році прийшов працювати на залізничний транспорт на посаду заступника головного лікаря санепідемстації. З 1974 року до виходу на пенсію більше 30 роківі очолював лінійну санепідстанцію Козятинського відділку Південно-Західнї залізниці.

Іван Миколайович веде здоровий спосіб життя. Свій досвід він передає через засоби масової інформації, на зустрічах з мешканцями міста, очолює “Школу здоров’я” у міському територіальному центрі. Іван Миколайович займає принципову життєву позицію, веде активну громадську діяльність, входить до складу членів ради нашої територіальної організації ветеранів.

Від імені 8-тисячного колективу ветеранів Козятинської дирекції бажаємо шановному Івану Миколайовичу міцного здоров’я, сімейного благополуччя, активного довголіття, плідної праці з розвитку і зміцнення ветеранських рядів.

Євгеній Буравський, голова територіальної ради ветеранів Козятинської дирекції залізничних перевезень, депутат міської ради

 

 

Новини за темою Читайте також
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up