12 червня Іван Смолич святкує 80-річчя

12 червня Іван Смолич святкує 80-річчя

Шанованій людині

 

Народився Іван Миколайович Смолич в селі Дубовик Радомишльського району Житомирської області. Після закінчення київського медичного інституту імені Богомольця був направлений працювати в Деражнянський район Хмельницької області.

У 1972 році прийшов працювати на залізничний транспорт на посаду заступника головного лікаря санепідемстації. З 1974 року до виходу на пенсію більше 30 роківі очолював лінійну санепідстанцію Козятинського відділку Південно-Західнї залізниці.

Іван Миколайович веде здоровий спосіб життя. Свій досвід він передає через засоби масової інформації, на зустрічах з мешканцями міста, очолює “Школу здоров’я” у міському територіальному центрі. Іван Миколайович займає принципову життєву позицію, веде активну громадську діяльність, входить до складу членів ради нашої територіальної організації ветеранів.

Від імені 8-тисячного колективу ветеранів Козятинської дирекції бажаємо шановному Івану Миколайовичу міцного здоров’я, сімейного благополуччя, активного довголіття, плідної праці з розвитку і зміцнення ветеранських рядів.

Євгеній Буравський, голова територіальної ради ветеранів Козятинської дирекції залізничних перевезень, депутат міської ради

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up