12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри

День медичної сестри відзначається з моменту об’єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію - міжнародну раду медичних сестер.

Вперше служба сестер милосердя була організована під час Кримської війни англійкою Флоренс Найнтінгейл (12.05.1820 - 13.8.1910). Всесвітній день медичних сестер за рішенням Міжнародної організації Червоного хреста є саме в її честь, в день її народження - 12 травня. Тоді й сформувався стійкий стереотип: медсестра - це санітарка, яка виносить з поля бою поранених або стоїть біля операційного столу.

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри

Дорогі наші медсестри, прийміть поздоровлення від "RIA-Козятин". Ви запорука нашого здоров’я, низький уклін ВАМ за ВАШУ невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки ВАШІЙ турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше.

Від усієї душі зичимо міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів,щастя, благополуччя.

Нехай ВАША нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя.

Коментарі

Надія Станіславчук, голова профспілкового комітету: — Нам, мабуть, пощастило. Я говорила і буду говорити: у медицині випадкових...

Назвіть імена медиків, яким хочеться подякувати

Наші соцопитування

На території Козятинського району поліцейські проводять заходи, з метою виявлення, попередження і знищення незаконних посівів...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up