1939-1945. Пам’ятаємо, перемагаємо... 2014-201...?

1939-1945. Пам’ятаємо, перемагаємо... 2014-201...?

Лицемірно-пропагандистську природу 9-го травня добре зрозуміли Прибалтика, Польща та інші країни, радикально порвали з радянським минулим. І, звичайно, Україна, недавно заборонила радянську символіку і перенесла смисловий акцент на загальноєвропейське 8-е травня  — День пам'яті і примирення.

9 травня саме такий день. Ми його не святкуємо — злочинно святкувати загибель понад 40 мільйонів людей.
Ми просто вшановуємо тих, хто віддав життя за майбутнє своїх дітей і пам'ятаємо, якою ціною була здобута Свобода.

Сьогодні — головне свято у нелюдів.
9-е травня — День танців на кістках.

Helgi Sharp

Джерело:http://ukrmir.info

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Фото дня: у Козятині "латають" ями Фото дня: у Козятині "латають" ями
Обурені та виснаженні — у черзі за монетизованої субсидією Обурені та виснаженні — у черзі за монетизованої субсидією Тепло не буде: синоптики  про погоду в кінці тижня Тепло не буде: синоптики про погоду в кінці тижня По Довженка ріжуть дерева По Довженка ріжуть дерева На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс
Коментарі (2)
  • Гость

    "9 травня саме такий день. Ми його не святкуємо — злочинно святкувати загибель понад 40 мільйонів людей." - и когда этот день  праздновали как гибель людей? Все время 9 мая отмечали как  победу над фашисткой Германией. Обидно, что с подачи Европы в Украине перекрутили всю историю. 9 Мая это был, есть и будет ДЕНЬ ПОБЕДЫ над проклятыми фашистами!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up