Близько 300 резервістів з Козятинщини вирушили на навчальні збори

Близько 300 резервістів з Козятинщини вирушили на навчальні збори

Відповідно до Указу Президента про введення воєнного стану, у Збройних силах України здійснюється перевірка чергового мобілізаційного ресурсу –  оперативного резерву першої та другої черги, який призначений  для підрозділів територіальної оборони.

 За інформацією Вінницької ОДА, вчора, 6 грудня, 290 резервістів, які входять до складу 173 окремого стрілецького батальйону територіальної оборони, з Козятинського району було направлено для проходження навчання на базі Глуховецької ОТГ.

Саме там буде проведено заняття зі спеціальної підготовки. Зокрема, резервістам продемонструють правильну організацію несення служби на блок-постах, патрулювання містом, охорону та оборону державних військових об’єктів. Крім цього, військовозобов’язані також пройдуть військові стрільби та складуть присягу.

Як розповів військовий комісар, підполковник Микола Янчук, резервісти проживатимуть на території лікарні. Також їх забезпечать військовою формою.

Загалом, на збори були залучені чоловіки  віком від 20 до 60 років, придатні за станом здоров’я. Навчання проходитимуть 7 днів. За цей час резервісти отримають необхідні для них військові знання. 

 

Коментарі (4)
 • АЛІНА

  Депутати морди повиїдали на Мальдівах гріються, а хлопці мають мерзнути закривати їх тил, поки вони гроші повивозять на грузовиках .
 • Вова Полічков

  Не видно сина депутата обласної ради М Рибака того що вбивав та закопував учасника бойових дій .Не видно синів буревісників майданової революції Заїчка Олени Касаткіної .Та і Мельник Дроздович Слободянюк Парабела Шевчук А де Оркуша?
 • Дмитро Поліщук

  А насправді зібрали 500... от де їх було розмістити.. тут ПРОМАХ!
 • RIA-Козятин

  Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up