360 тисяч на Інтелект-хаб: у ліцеї-школі відкрили сучасний кабінеті математики

360 тисяч на Інтелект-хаб: у ліцеї-школі  відкрили сучасний кабінеті математики
  • Вчора, 3 квітня, у ліцеї-школі відбулась визначна подія для козятинської освіти – відкриття Інтелект-хабу (сучасного кабінету математики)
  • Вартість кабінету – 360 тис. грн.

 

Під час презентації Інтелект-хабу, яку підготували директор ліцею Олена Білянець та вчитель математики Віктор Степанюк, гості закладу освіти ознайомилися з можливостями нового технічного обладнання, дидактичними матеріалами і навіть стали учасниками «випробування» мультимедійного обладнання (Повідомляє козятинська мсіька рада)

Кабінет забезпечений п’ятнадцятьма ноутбуками, багатофункціональним пристроєм Epson, сканером, мультимедійним проектором та маркерною дошкою, ліцензійним програмним забезпеченням та повним комплектом унаочнення. Вартість кабінету – 360 тис. грн. Варто зазначити, що на ремонтні роботи та оснащення новими меблями з міського бюджету було додатково виділено 70 тис. грн.

Узагалі це не перший кабінет математики, який відповідає вимогам сьогодення. Наприкінці листопада минулого року аналогічні кабінети були відкриті ще у двох міських закладах освіти: спеціалізованій школі №1 та школі №5.

— Загалом за останні три роки козятинські заклади освіти разюче змінилися. Тут створюється новий освітній простір, де наші діти мають змогу навчатися в комфортних сучасних умовах. Відкриття Інтелект-хабу –яскраве цьому підтвердження, - підкреслив міський голова Олександр Пузир, який подарував школі багатофункціональний пристрій та ламінатор.

Читайте ще:

На «Брейн-рингу» перемогла дружба
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up