Шість фактів про вулицю Винниченка, які ви не знали

Шість фактів про вулицю Винниченка, які ви не знали
  • Вулиця Винниченка раніше називалася Куйбишева, а до цього - Старовокзальна.
  • Тут був перший у місті вокзал, чи не найбільша кількість громадських вбиралень, клуб.
  • А ще тут з’явився на світ відомий український режисер Віктор Іванов.
  • Ми зібрали для вас 6 фактів про вулицю нашого міста.

Є у нашому місті вулиця, немов розділена між двома історичними періодами. Праворуч тут архітектура часів імперії, ліворуч - споруди радянської доби. Ця невелика вулиця тягнеться вздовж залізниці і носить назву Винниченка.

Будинки старші за вокзал

Перші будинки тут з’явилися півтора сторіччя тому. Саме тоді, коли через Козятин проклали колії від Києва до Одеси і запустили залізничний транспорт. Усе почалося з невеликого квадрату навпроти сучасної першої школи. Саме там звели перші на цій вулиці споруди. Це невеликі дво-триповерхові житлові будинки та бараки. Тут мешкали залізничники.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

20:18 IOM Ukraine і гумштаб: козятинська громада тримала допомогу photo_camera 16:42 Залізничники, водії, спортсмени: чоловікам дозволили виїзд за кордон під час війни. Кому ще і на скільки? 15:00 Прогулянка Козятинщиною: патріотична криниця, гілля на дорозі та засохла ялина біля дитячого майданчика photo_camera 13:33 Одну нирку видалили в дитинстві, а на другій — злоякісна пухлина. Потрібна допомога махнівчанці Софії Від читача 23:18 Проросійські символи на рекламних баннерах в Козятині 12:07 Відома ймовірна причина пожежі, через яку загинув козятинчанин play_circle_filled 11:09 «За дві години пів тонни розібрали». У Козятині немає солі 10:23 Зберігайте спокій: у нашому районі проведуть масовий вибух з використанням вибухових речовин 09:38 Наші винищувачі перехопили та збили дві крилаті ракети: про війну по регіонах України 08:45 У власній квартирі під час пожежі загинув 71-річний козятинчанин 08:11 Грози та сильний вітер: про погоду у Козятині і не тільки сьогодні, 26 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up