Шість фактів про вулицю Винниченка, які ви не знали

Шість фактів про вулицю Винниченка, які ви не знали
  • Вулиця Винниченка раніше називалася Куйбишева, а до цього - Старовокзальна.
  • Тут був перший у місті вокзал, чи не найбільша кількість громадських вбиралень, клуб.
  • А ще тут з’явився на світ відомий український режисер Віктор Іванов.
  • Ми зібрали для вас 6 фактів про вулицю нашого міста.

Є у нашому місті вулиця, немов розділена між двома історичними періодами. Праворуч тут архітектура часів імперії, ліворуч - споруди радянської доби. Ця невелика вулиця тягнеться вздовж залізниці і носить назву Винниченка.

Будинки старші за вокзал

Перші будинки тут з’явилися півтора сторіччя тому. Саме тоді, коли через Козятин проклали колії від Києва до Одеси і запустили залізничний транспорт. Усе почалося з невеликого квадрату навпроти сучасної першої школи. Саме там звели перші на цій вулиці споруди. Це невеликі дво-триповерхові житлові будинки та бараки. Тут мешкали залізничники.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up