А на дні колодязя – пусто . В Гурівцях людям забезпечили підвіз води

А на дні колодязя – пусто .  В Гурівцях людям забезпечили підвіз води
Засохлі ставки є майже в кожному селі району. Чимало ставків цього року ніхто не зариблював
  • Проблема. За це літо обміліли десятки місцевих ставків та колодязів. Через посуху значно, на метр-півтора, впав рівень грунтових вод. В селі Гурівці людям забезпечили підвіз води до господарств, бо в колодязях - пусто

Староста сіл Непедівка та Гурівці каже, що це вперше за багато років вона бачить таке обміління ставків.

– В нас на території громади знаходиться 11 великих ставків. Два з них повністю висохли. В Непедівці є діючий водогін і ми робимо всі можливі кроки з підключення селян. Люди пишуть заяви і ми підключаємо, – каже староста сіл Непедівка та Гурівці  Галина Корніюк. – В селі  Гурівці –  велика проблема з питною водою. Зараз здійснюється підвіз води до тих господарств, де повністю висохли колодязі. Ми розуміємо, що клімат змінюються і тепер проблеми з водою стають на перший план. 

Директор сільськогосподарського пиківецького рибоводного підприємства бідкається, що обміліли ставки.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up