“Абсолют-3”: третє пограбування

“Абсолют-3”: третє пограбування

Уночі 30 травня в магазині “Абсолют-3”, що на вулиці Перемоги (район училища), сталося пограбування банкомату "Ощадбанку" зі взломом дверей магазину.

— Загальну суму збитків, як і викрадену суму, вказати важко, — розповідає

газеті "RIA-Козятин" майстер з ремонту банкомату Сергій. — Проте, через

пошкодження корпусу та деталей, не працюватиме майже місяць.

За попередньою інформацією стало відомо, що це не перше пограбування

магазину. Раніше було незаконне проникнення в швейний відділ, центр

розвитку дитини. Виносили спиртне.

— Досі жодна справа не розкрита, - розповідає власниця магазину пані Наталія. А можливо варто і посилити охорону магазину.

Раніше на цьому місці дуже довго стояв фундамент під будинок. Згодом побудували цей магазин, але в нього справи йдуть не дуже. Чого тут тільки не було: секонд-хенд, кав'ярня, продуктовий.

Банкомат на "районі" - річ потрібна. Але, очевидно, комусь не вистачило ліміту картки. Нещодавно неподалік відкрили "генделик". Тепер у районі стало “веселіше”.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up