Аферисти не сплять! Пенсіонерку поїли снодійним і робили, що хотіли

Аферисти не сплять! Пенсіонерку поїли снодійним і робили, що хотіли

Доглядальники виявилися запеклими шахрайками

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернулася мешканка вулиці Героїв Майдану. Вона повідомила, що має інформацію, яку хоче оприлюднити. Як виявилось пізніше, наша співрозмовниця за станом здоров’я не ходяча. І всього, чого хоче, це застерегти людей похилого віку чи їхніх опікунів, не бути такими довірливими, як вона.

Коли у нашої співрозмовниці помер чоловік, деякий час біля жінки-інваліда перебував її син. Та, маючи свою сім’ю далеко від Козятина, до матері не наїздишся…

Перша виявилася крадійкою

Порадили їй ще при житті чоловіка знайти доглядальницю. Дала оголошення в газету, відгукнулася 40-річна жінка. У спілкуванні з найманою працівницею наша героїня поцікавилась, чого та убого вдягнена. Почула, що жінка тільки вийшла з тюрми. Пані трохи перелякалася. Та її людяність взяла верх. Не стала вона виганяти працівницю, а з жалості ще й платню їй збільшила. Так найманка далі працювала та не втрималась від спокуси. Коли господарка спала, обікрала її. Поліція розшукала екс-працівницю. Частину вкраденого вона повернула, але потрапила під нове ув’язнення. Наша співрозмовниця вирішила, що більше не треба сиділок.

 

Хитрі близнючки

Коли в оселю постукало нове горе — помер чоловік Марини, порадили сусіди доглядальницю, яка через два дні запропонувала дівчат-близнючок. З появою нових працівників з господаркою щось зробилося. Вона, за її словами, завжди була в стані сну. Відкривала очі на якусь мить і знову закривала. Так було два місяці. Одного разу, як прокинулася, пройшовшись по власній квартирі, помітила, що її знову обікрали. Після питання своїм працівницям, де речі і продукти поділися, злодійки кинули ключ та втекли.

 

Дільничного це не зацікавило

Пенсіонерка викликала поліцію. Прийшов дільничний і зробив потерпілій зауваження, чому, мовляв, вона так пізно повідомила поліцію.

— Так не могла раніше, я два місяці спала, — відповіла.

Дільничний пообіцяв через кілька днів зайти. Але збрехав. Більше не приходив і покази не брав.

Не знайшовши захисту в силовиків Козятина, наша героїня звертається через газету до всіх, кому потрібний догляд:

— Берете на роботу людину, перевірте її. Не допускайте помилок, як я. Залишитесь зі своїми проблемами. І поліція не намагатиметься допомогти бідній жінці-пенсіонерці.

 

Від редакції:

Шановні пенсіонери, всі ті, які потребують стороннього догляду, діти і внуки вищеназваних верств населення! На превеликий жаль, жертвами стають багато хто. Така дійсність. Причина тому — відсутність в маленькому містечку фірми з надання офіційних послуг доглядальниць. Не надійтесь, що козятинська поліція вас просто візьме і захистить. Пишіть заяву, реєструйте її, оприлюднюйте будь-який вид шахрайства.

Дільничний — це така сама жертва системи. Він змушений лавірувати так, щоб вилавірувати і бути упередженим для вищого командного складу. Але зникає важливий пункт — Закон і соціальна справедливість. Хоча це несумісні речі.

Галина КАСЯНІВСЬКА

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up