Агов, поліція, досить виконувати план збирання данини, зверніть увагу на безпеку руху!

Агов, поліція, досить виконувати план збирання данини, зверніть увагу на безпеку руху!

На дорозі, що на вулиці Незалежності, спостерігав таку картину

У районі пошти одна із автівок припинила рух в першому ряду. Водій вийшов з іномарки, скликав трьох чоловіків, які погодилися допомогти. Штовхаючи автівку в сторону “Танка” вони намагалися її завести. Тільки марно. Після спроби реанімувати легковик, помічники розійшлися. Водій вийшов з іномарки та й пішов кудись. Швидко повернувся, включив “аварійку” і знову зник.

На проїжджій частині вулиці утворилася пробка, яка виглядала, як аварійна ситуація. Адже у випадку, коли водій транспортного засобу змінює свій маршрут з вини іншого автовласника, трактується саме як аварійна ситуація. Чому водій свою автівку не відкотив на край вулиці, а залишив на середині дороги, залишається загадкою?

Розгадка така: на дорогах нашого міста багато розвелося недисциплінованих водіїв. От і їздять вони, і паркуються, як попало, будучи впевненим в своїй безкарності.

  

Дмитро АРТЕМЧУК

2
1
1
1
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятин сьогодні — весняне болото скрізь Козятин сьогодні — весняне болото скрізь
Побудує будинок, який зможе виробляти світло і тепло Побудує будинок, який зможе виробляти світло і тепло Стрітення у Козятині Стрітення у Козятині Наше майбутнє покоління у фотоконкурсі “Міні-Містер” Наше майбутнє покоління у фотоконкурсі “Міні-Містер” Ветерани  Валентин Драмарецьки   та його Ветерани Валентин Драмарецьки та його
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up