Активісти підозрюють, що дамбу Водокачки не ремонтують, бо хочуть рибу продати

Активісти підозрюють, що дамбу Водокачки не ремонтують, бо хочуть рибу продати

Відпочивши три дні, активісти Козятинського клубу рибалок знову взялися до роботи біля греблі Водокачки. Цього разу на добровільні роботи вийшло 12 осіб. Перевірили по мітках на скільки впав рівень води.  Радувало, що витік води таки вдалося трохи припинити. Була надія, що цього разу вдасться загатити витік води остаточно

Коли ми приїхали на місце події, там вже трудилися активісти. Самі собі розподілили ролі з доставкою матеріалу для загати води. Двоє тачками підвозили глину. Її висипали на міцний настил і двоє тягли ту глину і висипали під греблю. Четверо возили матеріал для загати автівкою. Двом відвели роль вантажників з лопатами. 71-річний Дмитро підвозив загатматеріал у відрах на скутері і один був на підхваті всього ланцюжка робіт.

Хтось недалеко від Водокачки робив в своїй оселі перебудову і вивіз до берег все, що залишилось від глиняних саманів. Рибалки вирахували, хто зробив той недобрий вчинок, а тепер жартують: вивезена глина чийогось непотребу знахідкою стала.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

19:43 Збирають гроші на квадрокоптер для наших військових. Долучайтеся 19:00 Договір на ремонт Куликівського хочуть скасувати через суд 17:15 Зупинки громадського транспорту погані там, де немає господаря photo_camera 16:25 Як козятинські рятувальники розповідали про правила пожежної безпеки у літній період Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 15:53 Козятинське управління соціальної політики отримало комп’ютерне обладнання 14:20 Дощі з грозами та сильна спека. Якої погоди очікувати найближчими днями? 13:00 Дороги, на яких виводиться з ладу техніка, і здригаються хати photo_camera 11:20 Декоративна подушечка та чавунна м'ясорубка: у фондах козятинського музею поповнення 09:52 «У перші дні на 102 було по 150 викликів»: як працюють правоохоронці у воєнний час photo_camera 08:21 Сьогодні потрібно обов'язково скупатися у річці: про прикмети та заборони 6 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up