Акції протесту: вимагають відновити пасажирські перевезення (Опитування)

Акції протесту: вимагають відновити пасажирські перевезення (Опитування)
  • За 10 кілометрів від Вінниці зібрались кілька сотень водіїв, які вимагають відновлення пасажирських перевезень
  • Підприємці обурені, що вони платять податки і не можуть працювати, коли тіньові перевезення процвітають.
  • Про це повідомляє телевізійна служба новин

Сьогодні, 13 травня, поблизу села Писарівка Вінницького району на акцію протесту вийшли перевізники та водії міжміських перевезень. Захід відбувається в рамках всеукраїнської акції. Перевізники вимагатимуть відкриття міжміських сполучень та відновлення роботи.

Як повідомляють в ТСН, перевізники скаржаться, що за два місяця карантину несуть величезні збитки. Погрожують перекрити дорогу.

На десятках великих автобусів та маршруток, припаркованих під Вінницею, почепили плакати зі своїми вимогами та гаслами.  

— Збитки колосальні, мало того, ми сплатили 100% платежів до бюджету. Наше підприємство понесло збитків на 600 – 700 тис. грн, - скаржиться перевізник Олександр Слободянюк кореспонденту ТСН.

Спочатку мітингувальники навіть планували перекрити трасу, але згодом передумали. Написали свої вимоги у зверненні до обласної влади. Кажуть, готові і на часткове відновлення роботи. Вимоги обласним чиновникам: повністю відновити перевезення до 2 червня. 

— На місці проведення акції більше 30 правоохоронців слідкують за охороною порядку. Працює поліція діалогу. Учасникам акції роз'яснюють дотримання чинного законодавства та карантинних обмежень. Додатково роз'яснюємо про дотримання дистанції, — розповідає журналістці «20 хвилин» керівник відділу комунікації вінницької обласної поліції Анна Олійник.
 

Опитування

Підтримуєте відновлення пасажирських перевезень?

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up