Акцію #500дерев через карантин перенесли на осінь

Акцію #500дерев через карантин перенесли на осінь
 • Екологічна справа. Нагадаємо, що на початку грудня минулого року, у Козятині та поза його межами організувалася команда, яка виявила бажання перетворити наше місто бузково-фруктово-декоративний сад.
 • Запустили акцію #500дерев, яку підтримали місцеві підприємці, депутат обласної ради, міський голова та всі не байдужі до озеленення козятинці.
 • На зібрані кошти (трохи більше 40 тисяч гривень) закупили близько 250 дерев, які за словами ініціатора та координатора Сергія Сиваківського, мали висадити в кінці березня.
 • Та через введення коронавірусного карантину висадку перенесли на осінь.

— Якщо говорити за зібрану суму грошей, то вона з лютого місяця незмінна — 42 тисячі гривень, — розповів газеті Серій. — Нових надходжень не було. Ми замовили саджанці дерев, а це 115 декоративних та 140 фруктових. Коштів, які зібрали в «Зеленому домі» вистачило на саджанці фруктових та на купівлю гідрогелю під кожне дерево. Планували висадку на 21 березня, але нас попередила міська влада, що заборонені всі масові акції, у зв'язку з карантином. Плюс ми частково долучились до Всеукраїнської акції «Мільйон дерев для України», яка мала відбутися до Дня землі. Вони також звернулися з проханням відкласти озеленення на осінь. Це звісно не найліпша пора для висадки дерев, але будемо настроюватися. 

Додамо, у допомозі з вибором, що саме посадити у Козятині аби це приваблювало туристів та милувало око козятинцям, активісти вирішили звернутись до «Національного ботанічного саду ім. Гришка». Саме там і зберігаються на даний момент куплені саджанці.

Флешмоб #500дерев — це три простих кроки. Можна поповнити спеціальний накопичувальний  рахунок магазину «Зелений Дім» на закупівлю саджанців. Реквізити для благодійних внесків Р/р 26003060755975 ПриватБанк м. Козятин Код 2479004246 МФО 302689 СПД Наталія Столітня. 

Також можна написати про акцію або зробити репост в соцмережах з хештегом #500дерев. 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (2)
 • Риа я твой рот ебал

  И снова пропадёт больше половины , или даже и не высадятся и не закупались , просто кинули людей на бабки 🤑  , красавцы

  HitMan reply Риа я твой рот ебал

  Ник зачетный))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up