Американський генерал проїхався на українському танку і постріляв з зенітки (відео)

 

Делегація Національної гвардії штату Каліфорнія на чолі з генерал-майором США Девідом Болдуином відвідала 169 навчальний центр Сухопутних військ ЗС України "Десна". Про це йдеться на сайті Міноборони.

Американський генерал проїхався на українському танку і постріляв з зенітки (відео)

 

"Американської делегації продемонстрували як проходить практичне водіння бойових машин на танкодромі, тренування дій відділення в обороні та наступі, подолання психологічної смуги перешкод, інженерна підготовка, виконання навчальних стрільб зі стрілецької зброї, протиповітряних засобів оборони, озброєння танків тощо", - наголошується в повідомленні.

Генерал-майор Девід Болдвін особисто сів за важелі українського танка і зробив коло по навчальному маршруту, а також вразив мішень з зенітної установки.

"Я був дуже вражений якістю навчання, які тут проходять. Хочу відзначити роботу ваших сержантів-інструкторів. Вони дуже досвідчені і вміло передають курсантам досвід, отриманий в районі АТО", - заявив він.

 

 

В ході візиту в "Десну" американських військових найбільше цікавив досвід АТО, і як він впроваджується в навчальний процес.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up