Аналізуємо результати конкурсів “Місок” і “Містерів”

Аналізуємо результати конкурсів “Місок” і “Містерів”

На гарячу лінії редакції звернулися наші читачі: “Добрый день, у меня есть доказательства накрутки голосов... А именно, могу предоставить список аккаунтов, из которых проводилась накрутка...”

На прохання редакції, модератори перевірили інформацію. Виявилося, що таке мало місце: “По Google Аналітиці дійсно бачимо, що на деяких сторінках учасників є переходи з сайтів, на яких можна купити голоси: http://prntscr.com/me62dn. Багато голосів з соцмережі Вконтакте та Однокласники. Перейшовши на профілі користувачів, ми виявили, що багато з них належать мешканцям Росії (у профілі вказано місто проживання). Тому можна сказати, що за даних учасників фотоконкурсу дійсно накручували голоси”.

Отож, визначено дату позачергового засідання комісії по конкурсах “Міні-Міс” та” Міні-Містер”, де будуть переглянуті всі акаунти переможців. Нові результати ми оприлюднимо в наступному номері газети. А ті, що накручували голоси, будуть дискваліфіковані.

 

2
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших
Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up