Аналізуємо результати конкурсів “Місок” і “Містерів”

Аналізуємо результати конкурсів “Місок” і “Містерів”

На гарячу лінії редакції звернулися наші читачі: “Добрый день, у меня есть доказательства накрутки голосов... А именно, могу предоставить список аккаунтов, из которых проводилась накрутка...”

На прохання редакції, модератори перевірили інформацію. Виявилося, що таке мало місце: “По Google Аналітиці дійсно бачимо, що на деяких сторінках учасників є переходи з сайтів, на яких можна купити голоси: http://prntscr.com/me62dn. Багато голосів з соцмережі Вконтакте та Однокласники. Перейшовши на профілі користувачів, ми виявили, що багато з них належать мешканцям Росії (у профілі вказано місто проживання). Тому можна сказати, що за даних учасників фотоконкурсу дійсно накручували голоси”.

Отож, визначено дату позачергового засідання комісії по конкурсах “Міні-Міс” та” Міні-Містер”, де будуть переглянуті всі акаунти переможців. Нові результати ми оприлюднимо в наступному номері газети. А ті, що накручували голоси, будуть дискваліфіковані.

 

2
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині будують автомийку без документів У Козятині будують автомийку без документів
Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up