Спецтема: карантин

Анна Гінсіцька — на всі руки майстер

Анна Гінсіцька — на всі руки майстер

В свої сімдесят Анна Гінсіцька продовжує вести активний спосіб життя. Її можна побачити в компанії молодших жінок і з ровесниками. Маючи талант організатора вона рідко буває на одинці. Та коли вирішить всі буденні справи наводить лад біля свого будинку.

З Анною Мефодієвною ми знайомі не перший рік. Скільки знаємо її все вона хоче бачити наше місто Козятин чистим. Коли кожен наведе лад біля своєї оселі буде чистим все місто, каже вона.

Як ще стояв біля її будинку електричний стовп, який віджив своє, пенсіонерка кожен ранок виходила на вулицю і підмітала, що за ніч висипалось з трухлявого стовпа. Його дякуючи енергетикам і пресі, замінили. Потреба ходити з віником відпала.

На цей раз ми застали Анну Мефодіївну з ножицями в руках біля власного паркана.

Знаємо вас, як передовика виробництва коли працювали на швейній фабриці. Знаємо, як активістку в питанні чистоти вулиці Матросова, а це звідки у вас? — запитуємо ми.

— Цей паркан память по мому чоловіку. Це він його два рази на рік підрізав, любив щоб було красиво. Його вже 5 років нема, а я хочу щоб паркан з глоду виглядав як при ньому, — каже жінка-

— А як навчилися підстригати паркан, таке ремесло не кожному під силу?

— Навчитися не проблема, головне мати бажання. Тоді все вийде.

— І ножиці самі нагострюєте?

— Цього ще не опанувала, та думаю, що нагострити ножиці робота спеціаліста. Жінка і на восьмому десятку повинна залишатися жінкою. Гострі ножиці, то робота чоловіків. — підсумувала наша співрозмовниця.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up