Багато грабіжників та наркоманів. Про злочини, які розкрили дільничні

Багато грабіжників та наркоманів. Про злочини, які розкрили дільничні
Дільничний Іван Антонюк та голова Махнівської ОТГ Павло Кузьмінський обговорють питання провопорядку у громаді
  • Правила безпеки. Дільничні офіцери Козятинщини підсумували річну роботу. Скільки виявили та розкрили правопорушень та що радять мешканцям, аби не стати жертвами злочину

В середині грудня відбулася зустріч дільничних офіцерів поліції сектору превенції Козятинського відділення поліції з населенням в об’єднаних територіальних громадах. Говорили про актуальні проблеми територіальної громади, про профілактику серед дітей, раніше судимих, про боротьбу з домашнім насильством, про крадіжки. 

Так, за 11 місяців 2020 року працівники сектору превенції Козятинського відділення поліції в ході службової діяльності виявили 86 кримінальних правопорушень, із них 33 злочини за статтею 185 ККУ «Крадіжка». Звітують, що всі вони розкриті. Також маємо 17 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up