Багатодітним сім'ям — додаткові виплати. Куди і коли звертатися?

Багатодітним сім'ям — додаткові виплати. Куди і коли звертатися?

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям” від 13.03.2019 № 250, якою з 01.04.2019 запроваджено додатковий вид соціальних виплат.

За інформацією управлінням соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації розпочато прийом документів на даний вид допомоги - допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Станом на 08.04.2019 року зареєстровано 13 заяв багатодітних сімей на призначення цієї допомоги.

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до управління соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину. Розмір допомоги становить по 1700 гривень на дитину щомісячно .

Сім’ям, які звернуться за призначенням допомоги у період з квітня по червень 2019 року допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, буде призначена з 01.04.2019 року.

На обліку в Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги в районі обліковано 325 сімей, в яких виховуються 972 дитини. Чекаємо на вас в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Козятин, вул. В.Стуса, 25.

Звертаємо увагу, що для призначення допомоги  за умови пред’явлення паспорта громадянина України, подається заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина, що підтверджується довідкою про склад сім’ї, та копії таких документів:

посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (для дітей після виповнення шестирічного віку з пред’явленням оригіналу);

свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

Принагідно інформуємо, що для отримання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї необхідно звертатись до сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Читайте ще:

Шанс на нове життя після АТО

Як учасникам АТО отримати одноразову грошову виплату
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
10:14 «Він був хороший і як людина, і як наставник». Пам'яті Михайла Кудраша 09:09 На період планових ремонтів відмінять електропоїзд Козятин-Київ. Назвали дати 08:28 Нічна атака «Шахедів» з півночі — наші сили ППО знищила 16 ударних дронів 08:00 Сьогодні Сорок святих: кому моляться віряни та що потрібно зробити у цей день Від читача 15:13 Оголошення 20:42 У Козятині провели День донорства 20:27 Підготовка дитячих садочків до відкриття — головне для козятинчан станом на 21 березня 17:57 «Золото», «срібло», «бронза»: козятинські каратисти здобули 17 призових місць photo_camera 16:40 Навмисні підпали — це злочин. Поліцейські нагадують про штрафи та покарання за спалювання сухих рослин 15:01 Підлога, каналізація, опалення: у Козятинському дитсадочку № 6 не зупиняються ремонтні роботи photo_camera 13:23 «Снайпер «Віскас» — в серцях назавжди». Сьогодні річниця з дня загибелі нашої Героїні Вікторії Поліщук play_circle_filled 12:34 Вандал у СІЗО, а вкрадені речі повернули на могилу Героя Володимира Протосвіцького 11:10 До 1,5 млн грн на власну справу можуть отримати ветерани та їх родини від БФ «МХП-Громаді» та Мінветеранів (прес-служба БФ «МХП-Громаді»)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up