Баскетболісти школи №1 пробилися в фінал обласної гімназіади

Баскетболісти школи №1 пробилися в фінал обласної гімназіади
Баскетбольна команда школи №1 прославляє наше місто на спортивній  арені області
  • В четвер 28 листопада в приміщенні Козятинської дитячо-юнацької спортивної школи проходив зональний турнір обласної гімназіади серед учнів ЗЗСО (закладів загальної середньої освіти). Крім господарів турніру баскетболістів школи №1 в козятинській зоні мали брати участь ще чотири команди 
  • Це — спртивні колективи Вінницького та Жмеренського районів і міські команди Вінниці та Жмеринки. Вінничани з якихось причин в наше місто не приїхали тож виявляли команду яка зіграє в “фіналі чотирьох” серед трьох учасників.

Спочатку на майданик вийшли баскетболісти Школи №1 та спортсмени Жмеринського району  Захопивши ініціативу в першій чверті зустрічі наші земляки нарощували перевагу в рахунку протягом всього матчу. Рахунок після останньої чверті баскетбольного поєдинку 60:23 на користь господарів.

Не зважаючи на велику різницю в рахунку.обидві команди демонстрували баскетбол хорошої якості. І якби зріст спортсменів дозволяв їм закидати ще й “Слем-данки”  то ми бачили б дитячий баскетбол з усіма елементами дорослого баскетболу високого рівня. Лише зріст гравців не дає їм розділити між собою амплуа визнаних майстрів м’яча і кошика.  Пока в їхніх командах всі розігруючі центрові, важкі та легкі форварди. В такого баскетболу своя назва—він видовищний.

В другій зустрічі суперниками козятинчан була міська команда Жмеринки. І в цій зустрічі мастеровитішими були вихованці козятинської баскетбольної школи. Вони перемогли своїх суперників з рахунком 30:25. От тільки видовищної гри в цій зустрічі не було.  Гості переважали наших баскетболістів в сумарній вазі команди тому їм на руку був атлетичний баскетбол який нерідко виходив за межі баскетбольних правил.

Складалося враження, що “школярі” Жмеринки в останнє переступили поріг школи минулої весни. чи так сталось, що всі баскетболісти жмеринської команди пішли до школи після семи років. Як воно там не було, але клас козятинських баскетболістів виявився вищим за зріст, вагу  і вік гравців команди суперника. І вони по праву опинилися в квартеті найсильніших на сьогоднішній день чотирьох шкільних команд Вінницької області Браво козятинська баскетбольна школа.

Дві жмеринські команди провели між собою матч престижу та к як він не впливав на розподіл місць в козятинській зоні.

Дмитро Артемчук

Нагадаємо:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Oleg Kostyuk

    А де розмітка???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up