Базарна сметана перетворилася на жовто-пінну смердючу суміш

Базарна сметана перетворилася на жовто-пінну смердючу суміш
Пані Ніна купляла сметану, а додому принесла неїстівну бурду. Застерігає козятинчан не купувати продуктів на стихійному ринку.
  • Купівля на стихійному ринку закінчилась походом в управління Держпродспоживслужби. Перевірка якості сметани виявилось платною послугою. Чому не можна купувати продукти з «дороги» — розповідаємо далі

Формула сметани. Козятинчанка Ніна Ковальчук придбала на стихійному ринку по вулиці Василя Земляка (бувша вулиця Клари Цеткін) домашню сметану. Жінка добре знає, що продукти «з дороги» купувати не потрібно і що це шкідливо для здоров’я. Та того дня вона, не задумуючись про наслідки, все ж таки потрапила під вплив привітної продавчині. Магазинна сметана не смакує, так як домашня, натуральна, справжня.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (2)
  • Ігор Машталер

    Не купляли,не продавали б.
  • Светлана Камеристая

    Тиждень тому, я купила там же, на вулиці Земляка молоко,рано-вранці,воно було холодне,через годину ,помістила дома в холодильник,а ввечері дістала щоб зварити кашу,а воно скипілось.Запитання: коли молоко встигло прокиснуть? Висновок: мені його вже продали не свіжим. Більше в житті не куплю базарного молока,тільки в магазині.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up