Базарна сметана перетворилася на жовто-пінну смердючу суміш

Базарна сметана перетворилася на жовто-пінну смердючу суміш
Пані Ніна купляла сметану, а додому принесла неїстівну бурду. Застерігає козятинчан не купувати продуктів на стихійному ринку.
  • Купівля на стихійному ринку закінчилась походом в управління Держпродспоживслужби. Перевірка якості сметани виявилось платною послугою. Чому не можна купувати продукти з «дороги» — розповідаємо далі

Формула сметани. Козятинчанка Ніна Ковальчук придбала на стихійному ринку по вулиці Василя Земляка (бувша вулиця Клари Цеткін) домашню сметану. Жінка добре знає, що продукти «з дороги» купувати не потрібно і що це шкідливо для здоров’я. Та того дня вона, не задумуючись про наслідки, все ж таки потрапила під вплив привітної продавчині. Магазинна сметана не смакує, так як домашня, натуральна, справжня.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up