«Без головного лікаря і з десятьма пацієнтами»: вирішили долю козятинської обласної тублікарні

«Без головного лікаря і з десятьма пацієнтами»: вирішили долю козятинської обласної тублікарні

 

  • У Вінницькій облраді відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів
  • Два медичних заклади приєднають до обласних лікарень Вінниччини. Одним з них є «Козятинська обласна туберкульозна лікарня Вінницької обласної Ради»


 

Нагадаємо, ми писали що хочуть ліквідувати «Лісову пісню» та «Козятинську обласну туберкульозну лікарню». Потім передумали

Днями, на засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів депутати розглянули питання щодо реорганізації «Козятинської обласної туберкульозної лікарні Вінницької обласної Ради». Медичний заклад приєднають до «Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об‘єднання «Фтизіатрія». Про це йдеться на сайті Вінницької облради.

– У цьому закладі, який виконує функції хоспісу, перебуває 10 пацієнтів, на утримання яких держава виділяє 10 млн грн, – зазначив заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк. – Крім того, у закладі немає головного лікаря і при оголошенні конкурсу ми не отримали жодної заявки на участь у конкурсі. Тому утримувати цей заклад саме у такому форматі недоцільно. А «Фтизіатрія» має місця саме для цих хворих, яким потрібна паліативна допомога.

Аналогічне питання стосувалось і приєднання  обласної психіатричної лікарні № 2  до обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. акад. О.І. Ющенка.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up