Без паперових довідок та карток: Україну планують перевести на е-лікарняні

Без паперових довідок та карток: Україну планують перевести на е-лікарняні
  • Електронний документ буде представлений у вигляді форми в онлайн-системі, який необхідно завірити електронним підписом

В Україні з 2021 року планують запустити електронні лікарняні та замінити ними паперові довідки. Про це повідомив віцепрем'єр-міністр-міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров, передає пресслужба Міністерства та комітету цифрової трансформації. 

Зазначається, що нові лікарняні будуть одразу в електронному вигляді. Тобто, дублювати документи у цифровому та паперовому вигляді не потрібно. 

"Це буде звичайна форма в онлайн-системі, заповнення якої займатиме кілька хвилин. Після цього підписаний електронним підписом документ автоматично надсилатиметься до інших державних органів для виплат”, — підкреслив Михайло Федоров.

Для того, щоб українці змогли перейти на електронний варіант документа, Мінцифри планує підключити до інтернету 95 відсотків населених пунктів та їх соціальних об'єктів. За попередніми даними, в Україні до фіксованого інтернету підключені 37 відсотків лікарень. У зв'язку з цим у Міністерстві пообіцяли у 2021 році до мережі під'єднати приблизно 10 тисяч соціальних об’єктів: шкіл, лікарень, бібліотек, які знаходяться у 5 тис. сіл, де проживають майже 2,5 млн громадян.

За словами Федорова, минулого тижня уряд підтримав пропозицію Кабміну закласти у бюджет на 2021 рік 850 мільйонів гривень на підключення соціальних об’єктів до високошвидкісного інтернету у населених пунктах, в тому числі у сільській місцевості.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up