Безкоштовно консультують з юридичних питань. Як звернутися?

Безкоштовно консультують з юридичних питань. Як звернутися?
  • Учора, 31 жовтня у приміщенні Козятинської центральної районної бібліотеки провели безкоштовну консультацію з юридичних питань.
  • Про це заклад повідомив на своїй сторінці у Facebook.

У приміщенні бібліотеки надавали безкоштовну правову допомогу. Як йдеться на сторінці закладу у Facebook, звернулося 9 осіб. За допомогою програми Skype на базі бібліотек у Селищі, Білопіллі та Юрівці люди змогли підключитися до спеціаліста та отримати відповіді на свої запитання.

Консультувала громадян Валентина Максимчук, заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної вторинної правової допомоги.

«Громадяни отримали правові консультації щодо прийняття громадянства України, припинення діяльності ФОП, монетизації субсидії, прийняття спадщини за заповітом, притягнення до кримінальної відповідальності за несплату аліментів, та інші», — йдеться на сторінці у Facebook Центральної районної бібліотеки.

Отримати консультацію можна за адресою: місто Козятин, вулиця Героїв Майдану, 32 (біля відділку поліції, приміщення колишньої залізничної СЕС). Телефон (04342) 2-02-07, 2-00-17.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up