«Біля кас десь чоловік 7–8». Наша читачка про те, як дотримуються правил у магазинах

«Біля кас десь чоловік 7–8». Наша читачка про те, як дотримуються правил у магазинах
  • На період карантину ввели обмеження у магазинах, як от один покупець на 10 квадратних метрів площі, обов’язкові засоби захисту як для продавців, так і відвідувачів, лише фасовані продукти.
  • Але, схоже, у нашому місті цих правил дотримуються не всі.
     

У п’ятницю, 17 квітня нам зателефонувала наша читачка Людмила. Жінку обурила картина, яку вона побачила у двох магазинах у центрі міста, коли пішла робити покупки.

У одному з магазинів при вході стояв працівник, як і має бути. Він мав би контролювати, чи всі відвідувачі заходять у масках та рукавичках. А також слідкувати за тим, щоб до приміщення не зайшло більше норми. А норма, як ми вже казали, одна людина на 10 квадратних метрів площі магазину.

— Біля кас десь чоловік 7–8, один коло одного близько стоять за сантиметрів 20–30 одне від одного, — розповідає Людмила. — На вході, щоправда, стоїть представник цього магазину. Я питаю його: «Навіщо ви допускаєте таке, щоб біля кас було 7–8 чоловік?! Ви ж стоїте на вході, то коригуйте чергу!» А він: «А що я можу їм сказати?!»

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up