Біля тунелю горів смітник (Фото + відео)

Біля тунелю горів смітник (Фото + відео)
  • 12 вересня водії біля тунелю проривалися через димову завісу  
  • На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” зателефонували жінка яка їхала маршруткою в сторону ПРБ. За розкладом це мав бути автобус 7-го маршруту. Наша співрозмовниця повідомила, що біля тунелю щось горить, а навкруги все чорно. Що горіло біля тунелю наша розповідь

Коли ми приїхали до тунелю побачили, що велика площа сухої трави включаючи насип залізниці вже вигоріла. Як кажуть Бог милував, що цистерни з пальним на Шепетівку пройшли коли трава на насипу вже перегоріла і епіцентр згарища перекочував вниз на стихійне сміттєзвалище.

Крім представників преси на місці події були четверо місцевих жителів. Це Юрій, Наталія, дочка Наталії Анна та бабуся Анни пані Анастасія.

Вони самотужки хотіли загасити полум’я, але як сказали вони вогонь розповсюджувався дуже швидко і їхні зусилля були малоефективними.

Першим до розмови підключився пан Юрій. На питання від чого загорілася трава він  сказав, що хтось підпалив смітник, який час від часу з’являється у  порослях самосіїв.

— Я недавно вивіз звідти причіп сміття, його знов назносили. На самозагорання не схоже. — каже Юрій. — Недопалок цигарки до місця звідки почало горіти при всіх теоретичних розрахунках недолетить.

— А звідки вам завозять сміття не дослідили? — запитуємо Юрія

— Є тільки догадка, що це не далекі від нас люди. Тільки на гарячому нікого не впіймали.

За словами пані Наталії, пожежна машина сюди вже не раз приїжджає.

— Горить як не в нас, то біля тунелю з іншої сторони, — каже жінка

— І на ту сторону від тунелю сміття звозили?

— Звозили раніше, коли у них сміттєвих баків не було. 

Під час нашої розмови приїхали МНСники і ми поспішили до них. Нехай ні у кого не складеться враження, що вогнеборці приїхали тоді, коли площа охоплена вогнем значно зменшилась.

Вогнеборці приїхали трохи більш як п’ять хвилин після повідомлення. І не треба забувати, що теперішній рятівник має більше обов’язків, ніж колишній пожежник. Ми рідко з ними зустрічаємось. По місцю їхньої дислокації більше на сільськогосподарських, лісових об’єктах, під час операцій спасіння тварин, чи порятунку лебедів

.

В самозагорання вогнеборці також не вірять, а погасивши полум’я без всяких запитань до місцевої публіки, поїхали поповнити воду.

Нагадаємо:

Пожежа у Козятині. По вулиці Незалежності горів гараж
 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up